W lipcu zapraszamy na Pływalnię OSiR do Jabłonny! Od 04.07.2022 będziemy otwarci od poniedziałku do soboty. 

W poniedziałki i czwartki zachęcamy do udziału w zajęciach AQUA AEROBIC- 90 minut ruchu w wodzie zbawiennie wpływa na sylwetkę i wysoki poziom endorfin.

Każdego dnia możecie korzystać z Pływalni indywidualnie (wejścia o pełnych godzinach). 

Dzieci i młodzież szkolną zapraszamy na WAKACYJNY KURS PŁYWANIA. Zajęcia będą odbywać się we wtorki 19 i 26 lipca oraz 2, 9 i 16 sierpnia o godz. 17:00 (czas trwania- 45 min). Udział w KURSIE jest bezpłatny (uczestnicy płaca wyłącznie za wstęp na Pływalnię). W każdych zajęciach może wziąć udział maksymalnie 8 osób. Nie prowadzimy zapisów, w związku z tym prosimy chętnych o przyjście odpowiednio wcześniej przed zajęciami. 


Młodzież (od 14 roku życia) i dorosłych zapraszamy na zajęcia pn. PODSTAWY RATOWNICTWA, podczas których dowiecie się jak prawidłowo i bezpiecznie udzielić pomocy osobie poszkodowanej nad wodą. Zajęcia będą odbywały się we wtorki 19 i 26 lipca oraz 2, 9 i 16 sierpnia o godz. 18:00 (czas trwania 45 min). Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest umiejętność pływania. Grupa uczestników  PODSTAW RATOWNICTWA TO MAKSYMALNIE 8 osób. w związku z brakiem zapisów na zajęcia, prosimy o przyjście kilka minut przed godziną rozpoczęcia zajęć (obowiązuje zasada- kto pierwszy ten lepszy). Udział w zajęciach jest bezpłatny, uczestnicy ponoszą wyłącznie koszt wstępu na Pływalnię.


Pamiętajcie, o odpowiednich strojach kąpielowych, czepkach i klapkach. Zasady obowiązujące na Pływalni OSiR ORAZ CENNIK znajdziecie w TUTAJ.


Zapraszamy!