Wójt Gminy Jabłonna serdecznie zaprasza na uroczyste otwarcie Stacji Uzdatniania Wody w Suchocinie oraz zakończenie i podsumowanie największego w historii Gminy Jabłonna projektu „Budowa gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gmina Jabłonna”. Wydarzenie organizowane jest w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Rozpoczęcie uroczystości o godzinie 12.00 w Suchocinie (05-101), ul. Wiślana 4, Gmina Jabłonna.

W programie uroczyste otwarcie Stacji Uzdatniania Wody wraz z możliwością zwiedzenia stacji, podsumowanie największego w historii gminy projektu dot. budowy systemu wodno-ściekowego oraz wiele atrakcji i animacji z nagrodami. Z nami przeniesiesz się do świata wody, w którym między innymi przeżyjesz wodną bitwę, weźmiesz udział w obronie wyspy i będziesz poławiaczem pereł. 

Zapraszamy również do magicznego, niezwykłego i niepowtarzalnego ogrodu baniek, w którym każdy będzie mógł doświadczyć innych, bańkowych przygód. Najmłodsi goście pikniku będą mogli liczyć na piękne, brokatowe tatuaże i malowanie buzi. Natomiast wszystkich uczestników pikniku zapraszamy na pyszne jedzonko z grilla, napoje i soki. Wstęp i wszystkie atrakcje za darmo dla naszych wspaniałych Gości. Zapraszamy!